یک زیرساخت مدرن تکنولوژیک تضمین کننده امنیت اطلاعات و اثربخشی سرمایه گذاری انجام شده است

مدرن سازی هسته تکنولوژی

امنیت اطلاعات

یک رویداد امنیتی می تواند خسارات سنگین مالی و مهم تر از آن اعتباری برای سازمان به همراه داشته باشد. به همین جهت ارتقای امنیت و مدیریت هوشمند ریسک برای دیجیتال سازی ضروری می باشد.

برخلاف رشد سریع استفاده از فناوری های دیجیتال و همچنین تهدیدهای دیجیتال، بسیاری از سازمان ها همچنان با شیوه های ناکارامدی که مناسب با تهدیدهای سالهای قدیم می باشند و یا اعمال محدودیت های شدیدی که خلاقیت و روندهای کاری را مختل می نماید امنیت را مدیریت می کنند.

ما روشهای مهندسی امنیت اطلاعات را با روشهای مدیریتی ترکیب می نماییم تا به بهترین و کم هزینه ترین شکل ممکن از مهمترین دارایی های سازمان شما (اطلاعات) محافظت کنیم.

ما به خدمات گیرندگانمان کمک می کنیم تا دارایی هایی که نیاز به محافظت دارند و میزان هزینه منطقی را بشناسند. همچنین ریسک ها و دارایی های کسب و کار را اولویت بندی کنند و طبق اهداف شرکت، برنامه ریزی های استراتژیک و فنی را انجام دهند.

مدیریت نرم افزارهای کاربردی

توسعه و نگهداری برنامه های کاربردی مهمترین بخش بهره گیری از قابلیت های IT است که البته نیمی از هزینه های IT را نیز شامل می شود. شناسایی بخش هایی از کسب و کار که نیاز به یک برنامه کاربردی دارند، بررسی و شناخت برنامه های کاربردی موجود در بازار، ارزیابی قابلیت های آنها و میزان انطباق برنامه های کاربردی با نیازها و اهداف سازمان و بهترین عرضه کنندگان و مناسب ترین شیوه های تهیه آنها، مواردی است که ما با توجه به شناخت و دانشی که در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و همچنین کسب و کار دارا می باشیم، برای خدمات گیرندگان خود فراهم می آوریم.

معماری سازمانی

ما به خدمات گیرندگان خود کمک می کنیم تا معماری مدرنی برای IT داشته باشند که عملکرد کسب و کار را بهبود داده و سرعت و انعطاف پذیری را افزایش دهد و در عین حال مخارج IT کاهش یابد.

همراه با افزایش پیچیدگی های IT، هزینه نگهداری آن نیز بطور قابل ملاحظه ای بالا می رود و سرعت پاسخگویی عملیات های IT تا سطح غیر قابل قبولی می تواند کاهش یابد. ما با توجه به شناخت کسب و کار و همچنین فناوری اطلاعات کمک می نماییم تا عملکرد IT با دیدگاه های مدیریت کسب و کار همراستا گردد و بر این اساس معماری سازمان را به شکلی باز طراحی می کنیم تا با لحاظ کردن جنبه های فنی IT ، به نیازهای تمامی کاربران پاسخ داده شود.

زیرساخت و رایانش ابری

مدیران ارشد اغلب می پرسند که نیمی از بودجه IT ما صرف زیرساخت می شود ولی چگونه می توانم بفهمم که این هزینه کرد به درستی انچام می شود؟ آیا نیازهای کسب و کار برآورده می شود؟ و به اندازه کافی موثر و کارآمد هستند؟

ما به سازمان ها را یاری می دهیم تا عملکرد برنامه های کاربردی، شبکه و محیط کاربران نهایی را بهینه ساخته و متناسب با نیاز و هزینه، کارآمد و اثربخش عمل نمایند. فرصت های بهبود کیفیت و کاهش هزینه را دریابند و با بهره گیری از انقلاب رایانش ابری (Cloud) که در راه است از ارزشمندی های اثبات شده پلت فرم های زیرساختی اشتراکی و مجازی استفاده نمایند. همچنین با توجه به بارکاری مناسب ترین پلت فرم را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند.

ما با رویکرد Front-to-back و همراستا سازی زیرساخت با نیازهای کسب و کار، هزینه های زیرساخت را کاهش می دهیم و با بهینه سازی فرآیندهای کاری IT و کاهش دوباره کاری ها و اولویت بندی درخواست ها، زمان انجام امور را تقلیل داده و ضمن کاهش هزینه، رضایت کاربران را بالا خواهیم برد.

منابع IT و تامین کنندگان

ما به سازمان ها درباره اینکه خدمات و کالاهای موردنیاز خود را چگونه، از کجا و از طریق چه کسانی تهیه نمایند مشاوره می دهیم.

امروزه کالاها و خدمات IT سرمایه گذاری زیادی نیاز دارد که پتانسیل بالایی برای خلق ارزش دارند. اما در همین حال پتانسیل ریسک آنها نیز بسیار قابل توجه است. علاوه بر این، در سازمان های امروزی کسب و کار درگیر تصمیم گیری های IT شده و IT نیز کاملا با مشتریان در ارتباط تنگاتنگ قرار گرفته است. با توجه به این ریسک ها و حساسیت ها، ضروری است که شرکت ها با دریافت مشاوره از کارشناسان مستقل، بهترین استراتژی را جهت تامین منابع IT بکار گیرند.

استراتژی های گوناگونی جهت تامین منابع وجود دارد: درون سازمانی، برونسپاری، Onshore و یا Offshore که بر اساس مدل عملیاتی دریافت خدمات، تعیین می گردد. ما با بهره گیری از تجربیات خود، به سازمانها کمک می کنیم تا بهترین مدل های تامین منابع را جهت بهبود عملیات ها، بهره وری، کارایی، چابکی و نوآوری برگزینند.