پیاده سازی راهکارهای تکنولوژیک بازاریابی و فروش و ارزیابی داده ها و تحلیل ها در جذب و نگه داشت مشتری بسیار تاثیر گذار است

تقویت بازاریابی و فروش

تکنولوژی ها و عملیات های بازاریابی دیجیتال

ما شرکت ها را در ارزیابی و پیاده سازی دادها، تحلیل ها و راهکارهای تکنولوژیک بازاریابی همراهی می کنیم.

با توجه به تغییرات رفتار مشتریان و تغییر و تعدد نقاط و کانال های تماس آنها و همچنین نوآوری های بازاریابی چابک، داده های انبوه (big data)، تحلیل های پیشرفته و ماشین های یادگیرنده، مدیران ارشد بازاریابی و فروش ناچارند تا جهت بقاء شیوه های کاری خود را متحول سازند.

تیم ما با به خدمت گرفتن فناوری های بازاریابی به سازمان ها کمک می کند تا با استفاده از استراتژی ها، فناوری ها، داده ها و تحلیل ها بازاریابی خود را در عصر دیجیتال ارتقاء دهند. این مهم با ارزیابی محصولات و تامین کنندگان و انتخاب صحیح تکنولوژی ها انجام گرفته و موجب جذب مشتری، ایجاد ارزش برای مشتری، نگهداری او و خلق وفاداری می شود.

فروش دیجیتال

با بکارگیری صحیح فروش دیجیتال، شرکت های می توانند از فرصت ها استفاده کرده و بصورت بلند مدت و قابل ملاحظه، خلق ارزش نمایند.

ما با طراحی و پیاده سازی راهکارهای یکپارچه و کامل فروش دیجیتال، در سراسر فرآیند تصمیم گیری مشتریان برای سازمان خلق ارزش می نماییم. همچنین با ارائه خدمات زیر:

  • تعیین اولویت های دیجیتال سازی
  • ایجاد کانال ها و تجربیات جدید دیجیتال و همچنین ابزارهای دیجیتال برای نیروی فروش
  • تولید و استقرار توانمندی های دیجیتال مورد نیاز در دنیای دیجیتال
خدمات گیرندگان ما می توانند با استفاده از دیجیتال سازی، هزینه ها را کاهش داده، درآمدها را افزایش داده و تجربه خرید مشتریان را بهبود بخشند.

شخصی سازی

ما به شرکت ها کمک می کنیم تا از طریق شخصی سازی تعاملات خود با مشتری، رشد خود را سرعت بخشند.

شخصی سازی طول عمر و وفاداری مشتری را با ارسال پیام هایی که واقعا مشتری نیاز دارد افزایش می دهد. رویکرد ما گرد هم آوردن تحلیل، طراحی، تکنولوژی و عملیات های چابک بازاریابی به هدف ایجاد تاثیر در کمترین زمان ممکن است.