بخش عمده ای از هزینه تمام شده کالاها و خدمات مرتبط با فرآیندهای عملیاتی در تمامی واحدهای سازمان است

بهینه سازی عملیات ها

وظایف و عملیات های سازمانی

عملیات های واحد های مختلف کاری از قبیل: مالی، منابع انسانی، بازرگانی، بازاریابی و فروش، اداری و ... هزینه ماهیانه بالایی برای سازمان دارند و برای تمامی سازمان ها ضروری هستند. اما با توجه به تکنولوژی های کنونی و مدل های جدید کاری، فرصت های بسیاری نیز برای کاهش این هزینه ها و در نهایت هزینه تمام شده کالا و خدمات سازمان وجود دارد. امروزه شرکت های موفق با بهینه سازی این وظایف و عملیات ها در پی کسب مزیت رقابتی استراتژیک می باشند.

بهینه سازی پروژه های IT

ما به خدمان گیرندگان خود کمک می کنیم تا پروژه های حساس IT را در زمان و بودجه مقرر با حداکثر ارزش و مزایا برای کسب و کار تحویل گیرند.

بیش از 90% پروژه های بزرگ IT در دنیا از بودجه تعیین شده فراتر می روند. برای جلوگیری از این مساله حضور تیمی که دانش و تجربه درخصوص اهداف و استراتزی های پروژه، ویژگی های فنی و مدیریت پروژه داشته باشند لازم می باشد.

مدیریت استراتژی و ذینفعان: بطور مرتب پروژه با استراتژی کسب و کار و اهداف مورد انتظار و نیازهای ذینفعان مطابقت داده شود و ریسک ها شناسایی شده و مدیریت شوند.

کنترل تخصصی تکنولوژی: پروژه هم از لحاظ فنی و هم غیر فنی می باید مورد مراقبت باشد و از نظر معماری، زیرساخت، طراحی، تضمین کیفیت، برنامه انتقال و حوزه آن تحت کنترل قرار داشته باشد.

مدیریت پروژه: با استفاده از متدولوژی های استاندارد بین المللی می باید پروژه مدیریت شده و فرایندهای دقیقی برای درخواست های تغییر و رفع مشکلات طراحی شود. همچنین برنامه جامع پروژه تنظیم و راهبری شده و سیستمی برای گزارش دهی و تضمین کیفیت ایجاد شود.

IT ناب (Lean)

ما به سازمان ها کمک می کنیم تا در تمامی بخش ها از مرکز تماس تا نیرو های سیار، فعالیت های خدماتی خود را متحول سازند.

سریعترین و اثربخش ترین بهبودها زمانی حاصل می شود که برنامه های بهینه سازی از طریق بکارگیری تکنولوژی مناسب پشتیبانی گردد. ما مجموعه ای از ابزارها و روش ها برای کسب نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن برای سازمان ارائه خواهیم نمود و در ارزیابی میزان اثربخشی آنها نیز سازمان را همراهی خواهیم کرد.